complimed-ligo_1 >
Ваш отзыв отправлен

Реабілітологія

Реабілітологія

Реабілітологія — це медичний напрям, який займається відновленням здоров’я і працездатності за допомогою комплексних програм реабілітації. Реабілітолог допомагає пацієнтам відновитися і повернутися до максимально можливої фізичної, психологічної та соціальної повноцінності.

Діяльність реабілітолога починається з ретельного обстеження пацієнта з метою визначення ступеня порушення його функцій, реабілітаційного потенціалу та можливого прогнозу. Від правильної оцінки стану залежить ефективність усього подальшого процесу реабілітації. Потім лікар фізичної та реабілітаційної медицини складає план лікування. При цьому враховуються особливості захворювання, вік, загальний стан пацієнта.

Показання


Завдання реабілітолога полягає в тому, щоб допомогти людині повернутися у звичний їй режим після перенесеної травми. Лікар реабілітолог застосовує широкий спектр методик і технологій — ударно-хвильова терапія, фонофорез, електрорефлексотерапія, лазеро-магніт, плазмоліфтинг — PRP, PRF. Також використовуються традиційні способи відновлення — м’які мануальні техніки, голкорефлексотерапія.

Показаннями до консультації фізичного реабілітолога є:

 • — травми, поранення і переломи, які супроводжуються тривалим відновлювальним періодом;
 • — сильні забої та пошкодження;
 • — інсульти та порушення мозкового кровообігу;
 • — захворювання опорно-рухового апарату (остеопорози, артрити, артрози, сколіоз);
 • — післяопераційний період;
 • — парези та парестезії;
 • — розриви сухожиль;
 • — м’язова гіпотонія та атрофія;
 • — здавлення головного і спинного мозку (остеохондроз, міжхребцеві грижі);
 • — неврологічні розлади (розсіяний склероз, хвороба Паркінсона);
 • — обмежена рухливість суглобів;
 • — патології, які супроводжуються дихальною недостатністю;
 • — посттравматичний стрес, тривожні стани;
 • — вестибулярні порушення;

Після серйозних захворювань або травм дуже важливо своєчасно почати курс реабілітації під керівництвом досвідчених фахівців. Це істотно підвищить ваші шанси повернутися до повноцінного і якісного життя.

Послуги та процедури

Найменування послуги Вартість
Консультація реабілітолога первинна 600 грн.
Консультація реабілітолога повторна 400 грн.
Масаж загальний 600 грн.
Масаж однієї зони 300 грн.
Сеанс ударно-хвильової терапії 500 грн.
Сеанс ударно-хвильової терапії хребет 750 грн.
Магнітотерапія 500 грн.
Лазеро-магніт 400 грн.
Фонофорез 400 грн.
Голкорефлексотерапія 400 грн
Плазмоліфтинг (1 пробірка) 1500 грн
Витяжка хребта 500 грн.
ЛОД-терапія 500 грн.
Мануальна терапія 500 грн.
Тейпування 300 грн.

З чим звертатись до реабілітолога

Артроз

Артрит

Остеохондроз

Хронічна втома

Біль у спині

Запальні захворювання суглобів

Радикуліт

Сколіоз

Еректильна дисфункція

Болі в спині та шиї

М’язові спазми

Грижа хребта

Захворювання м’язів

Реабілітологія в Complimed

Досвідчені фахівці

Наші лікарі-реабілітологи мають багатий досвід у відновлювальному лікуванні після травм, операцій, інсультів та інших станів, що підтверджується історіями і добрими відгуками наших пацієнтів, які вилікувалися.

Комфорт

Ви будете записані на певний час, жодних черг. Привітний персонал і приємна атмосфера змінить ваше уявлення про відвідування лікарів на краще.

Інноваційні методи

У нашій клініці реабілітологи застосовують передові методики та постійно вдосконалюють підходи до лікування. Це дає змогу пацієнтам швидко й ефективно відновлюватися після травм і операцій.

Спеціалісти

РАДЕВИЧ ІГОР ТАУДЕШОВИЧ

Лікар фізичної та реабілітаційної медицини, сексопатолог-андролог. Має досвід роботи 35 років. Закінчив Кримський медичний університет ім. Георгієвського. Член Української Асоціації сексології та андрології.

Відгуки

Залиште відгук про ваш досвід відвідувань цього фахівця.

Маряна

Дякую Ігорю Радешовичу за допомогу! Швидко встала на ноги після операції на тазостегновому суглобі. Однозначно рекомендую цього спеціаліста.

Виктор

Долгое время боролся с последствиями травмы позвоночника после падения с лестницы. Посещал различные реабилитационные центры, но нигде не удавалось добиться стойкого результата. В Complimed подошли комплексно — назначили курс массажа, мануальную терапию. Наконец-то вернулся к активному образу жизни, избавившись от болей в спине!

Олександр

Висловлюю величезну подяку Ігорю Радешовичу за терпіння, підтримку і високий професіоналізм. Після важкої черепно-мозкової травми було потрібне відновлення багатьох функцій. Лікар допоміг повернутися до повноцінного життя. Дякую!

Инесса

После тяжелой автомобильной аварии я перенесла множественные переломы и травмы. Благодаря профессиональному подходу реабилитологов Complimed мне удалось практически полностью восстановить подвижность и вернуться к нормальной жизни. Грамотно подобранный комплекс процедур, внимательный персонал и современное оборудование — высший класс!

Укласти декларацію ОНЛАЙН