complimed-ligo_1 >
Ваш отзыв отправлен

Дерматологія

Дерматологія

Дерматологія включає вивчення, діагностику та лікування будь-яких захворювань шкіри, волосся і нігтів. Дерматолог успішно вилікує вас від дерматиту, екземи, прищів, герпесу, акне, грибкових захворювань шкіри та нігтів. А також серйозніших станів, таких як, наприклад, псоріаз.

Часто захворювання шкірних покривів є лише наслідком інших, глибших проблем, пов’язаних з обміном речовин або гормональним фоном. Тому важливо, щоб лікар детально вивчив ваш анамнез, направив на необхідні дослідження і лише тоді ставив діагноз. Запис до дерматолога в нашій клініці дає вам гарантію такого правильного підходу до лікування шкірних захворювань, коли усувається їх причина, а не наслідки.

Дерматологія в Одесі

Показання

Захворювання шкіри важливо лікувати якісно та швидко, тому що вони впливають не тільки на ваш зовнішній вигляд, але й часто сигналізують про глибші проблеми зі здоров’ям. При цьому проблеми з волоссям, шкірою або нігтями дуже поширені, і майже кожен відчуває симптоми того чи іншого дерматологічного захворювання у певний момент свого життя.

Вам потрібна консультація дерматолога, якщо у вас спостерігаються такі симптоми:

  • – з’явились висипи на обличчі
  • – погіршився стан волосся і воно посилено випадає
  • – шкіра почервоніла, набрякла, загрубіла, стала сухою або запаленою
  • – відчувається свербіж або печіння
  • – нігті більше не мають здоровий зовнішній вигляд
  • – з’явились або зазнали змін утворення на шкірі

Це лише найпоширеніші причини. Їх насправді набагато більше. У випадку, якщо у вас з’явилися симптоми пов’язані зі шкірою, волоссям або нігтями – вам до дерматолога. Він вивчить ваш анамнез, проведе огляд та ухвалить рішення про подальші дії: зробить висновок і дасть рекомендації або направить на діагностичні дослідження.

Незважаючи на те, що багато хто відкладає лікування шкірних захворювань, думаючи, що вони несерйозні – це не так. Відстрочення лікування може призвести до небажаних наслідків, тому при виникненні перших симптомів – слід відразу ж звернутися до фахівця. Це полегшить лікування, зробить його швидшим та ефективнішим.

Послуги та процедури

Найменування послуг Вартість
Консультація дерматолога 600 грн.

Захворювання, які лікує дерматолог

Грибкові захворювання

Екземи

Дерматит

Нейродерміт

Кератоз

Дерматологія у клініці Complimed

Досвідчені спеціалісти

Ми залучаємо лише тих лікарів, яким би довірили своє здоров’я. Наші фахівці є експертами у своєму напрямку, що підтверджується історіями та добрими відгуками наших пацієнтів, що вилікувалися.

Якісне обстеження

Збір анамнезу, загальний огляд, проведення необхідної діагностики та аналізів. Ви можете бути впевнені, що ми поставимо правильний діагноз та здійснимо успішне лікування.

Комфорт

Ви будете записані на певний час, жодних черг. Привітний персонал і приємна атмосфера змінять ваше уявлення про відвідування лікарів на краще.

Спеціалісти

Дерматолог Кравченко Галина

Кравченко Галина Григорівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Є членом Асоціації дерматовенерологів України, членом УАДВ. Здійснює амбулаторний прийом.

Дерматолог Живилко Володимир

Живилко Володимир Володимирович

Лікар-дерматовенеролог, кандидат медичних наук. Здійснює амбулаторний прийом та проводить дерматоскопію.

Відгуки

Залиште відгук про ваш досвід відвідувань цього фахівця.

Наталя

Усе життя змагаюсь з діагнозом “атопічний дерматит”. Саме Кравченко Галина серед низки інших дерматовенерологів в Одесі виявилась найкомпетентнішою та призначила вдалі медикаменти. її схема діє! пані Галина це досвідчений спеціаліст.

Христина

Лікар вилікувала мою доньку! У доньки Маші було дуже сильне акне. Багато усього спробували, як боротися власними силами так і звертатись до спеціалістів, але нічого не допомагало. Дитина плакала через це, хвилювалас сильно. Сюда до лікаря записались на консультацію за рекомендацією подруги зі схожою ситуацією з донечкою. Так ось – обох дерматолог вилікувала!!! За свою методикою призначила лікування і у купі з відвідуванням косметолога це допомогло вилікувати акне!

Вадим

Лише у 36 років вперше зіткнувся з герпесом. Взагалі не розумів що робити,чому це сталось,до кого звертатись. Порадили дерматолога Кравченко,тому пішов до неї. Кваліфікований дерматолог,яка уважна вислухала та розповіла про причини,лікування,профілактику. П.С.: а з дівчиною, яка нагородила герпесом я розійшовся.

Укласти декларацію ОНЛАЙН