Ваш отзыв отправлен

Хірургія

Хірургія

Хірургія, в основному, включає лікування захворювань методом оперативного втручання. Така процедура полягає в розрізі шкіри чи слизової оболонки, лікуванні органу та відновленні тканин, які були порушені раніше. Ціль такого втручання може бути діагностування, ліквідація патології чи лікування ураженого органу.

Під час консультації лікар вивчить ваш анамнез та скарги, направить на додаткову діагностику чи поставить діагноз одразу. Якщо потрібно, проведе оперативне втручання. У будь-якому випадку, ви отримаєте грамотне та максимально безболісне лікування від наших фахівців.

Послуги і процедури

Назва послуги Вартість
Консультація 500 грн.

З чим звертатися

Консультація із загальної хірургії

Консультація з онкохірургії

Консультація з онкодерматології

Консультація з лапароскопічної хірургії

Перев’язка

Видалення новоутворень

Взяття біопсії

Розтин гнійників

Розтин фурункула, абсцесу, атероми

Резекція нігтьової пластини при нігті, що вріс

Хірургія у Complimed

Досвідчені фахівці

Ми залучаємо лише тих лікарів, яким би довірили своє здоров’я. Наші фахівці є експертами у своєму напрямку, що підтверджується історіями та добрими відгуками наших пацієнтів, що вилікувалися.

Якісне обстеження

Збір анамнезу, загальний огляд, ретельне обстеження та проведення необхідної хірургічної маніпуляції — Ви можете бути впевнені, що ми поставимо правильний діагноз і здійснимо успішне лікування.

Комфорт

Ви будете записані на визначений заздалегідь час, жодних черг. Привітний персонал і приємна атмосфера змінить ваше уявлення про відвідування лікарів на краще

Фахівці

ПШЕНИЧНИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Спеціалізація: Лікар-хірург найвищої категорії. Стаж роботи 23 роки. Закінчив ОНМедУ за спеціальністю «Хірургія» 1998 р.

Відгуки

Залишіть відгук про ваш досвід відвідувань цього фахівця.

Люба

Вилучила врослий ніготь. Довго не наважувалася це зробити, але він дуже заважав. Спробувала впоратися сама вкотре і не витримала, записалася до хірурга. Зробили резекцію легко і без будь-яких складнощів. Дуже рада цьому.

Кирилл

Благодарен Пшеничному за удаление паппилломы.

Наталя

їхала до лікаря з області. серйозний чоловік викликає довіру й впевнено мовить що трееба робить. не дарма вмовляла свого чоловіка відвести до одеси. нарешті справжнісінький лікар заміст усіляких шарлатанів що лише гроші хочуть. недарма така молва добра про лікаря бо знається на своїй праці. шкодда не звернулась до нього раніше. зберегла б гроші і спокій

Дмитрий

Если честно боялся делать биопсию. Но все сделали хорошо, удалили кусочек кожи быстро. Спасибо хирургу, мировой мужик.

Евгения

Обращалась для удаления новообразования. Опыт положительный, очень благодарна хирургу!

Укласти декларацію ОНЛАЙН