complimed-ligo_1 >
Ваш отзыв отправлен

Неврологія

Неврологія

Неврологія – напрямок медицини, який вивчає проблеми центральної та периферичної нервової системи. Це головний мозок, спинний мозок та нервові волокна, які утворюють широку мережу по всьому тілу людини.

Консультація невролога необхідна при нестабільному артеріальному тиску, головних болях, погіршенні пам’яті, уваги та багатьох інших симптомах, які все частіше супроводжують людину у сучасному житті.

Якщо ви шукаєте хорошого невролога, зверніться до Complimed. У нас прийом ведуть кваліфіковані фахівці, які постійно вивчають нові методи діагностики та лікування неврологічних захворювань. Лікарі уважно вислухають ваші скарги, зроблять необхідні дослідження та дадуть висновок для подальшого лікування.

Неврологія в Одесі

Показання

Ось деякі найпоширеніші симптоми неврологічних захворювань, які лікують неврологи у клініці Complimed в Одесі:

 • – Головні болі: у більшості людей головні болі дуже рідкісні, але якщо ви відчуваєте їх регулярно (протягом декількох місяців) та їх інтенсивність збільшується, тоді вам потрібно звернутися до невролога
 • – Запаморочення
 • – Поколювання, оніміння або печіння в якійсь частині вашого тіла
 • – Втома. Нормально відчувати втому після звичайної фізичної активності, але якщо ви відчуваєте себе постійно втомленим без причини, це може бути пов’язано з неврологічними проблемами
 • – Труднощі з рухами та координацією, посмикування або тремтіння
 • – Судоми: вони можуть набувати будь-якої форми – від ледь помітних до сильних, коли ви втрачаєте свідомість або перестаєте дихати
 • – Проблеми із зором: розмитий чи подвійний зір – причина звернутися до невролога
 • – Проблеми зі сном також можуть мати неврологічну основу
 • – Оніміння будь-яких ділянок тіла
 • – Сплутаність мови
 • – Порушення пам’яті

Часто люди ігнорують ці та інші симптоми, списуючи їх на високий темп життя та звичайну втому. Проте, чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим ефективнішим та продуктивнішим буде лікування. Невролог детально вивчить ваш медичний анамнез та проведе неврологічне обстеження, а потім визначить, чи потрібна допоміжна діагностика, як, наприклад, КТ/МРТ, дуплексне сканування судин. Неврологи не проводять хірургічне втручання (це робота нейрохірурга), але точно можуть вам допомогти у разі, якщо таке втручання для лікування захворювання не потрібне.

Послуги та процедури

Найменування послуги Вартість
Консультація невролога Жилінської 750 грн.
Консультація невропатолога Цапкіної 650 грн.
Консультація невролога Клименко 600 грн.
Повторна консультація невропатолога (1,5 міс.) 500 грн.
Дуплексне сканування судин голови та шиї 950 грн.
Триплексне сканування судин голови та шиї 1050 грн.

З чим звертатись до невролога

Хвороба Альцгеймера

Хвороба Паркінсона

Порушення мозкового кровообігу

Розсіяний склероз

Нестабільний артеріальний тиск

Дегенеративні захворювання нервової системи

Порушення рухів, координації

Когнітивні порушення

Пошкодження нервів

Неврологія у клініці Complimed

Сучасне обладнання

Дуплексне та триплексне обстеження судин, за призначенням лікаря, проводяться лише за допомогою ліцензійного обладнання останнього покоління, яке дає найточніший результат.

Досвідчені спеціалісти

Ми залучаємо лише тих лікарів, яким би довірили своє здоров’я. Наші фахівці є експертами у своєму напрямку, що підтверджується історіями та добрими відгуками наших пацієнтів, що вилікувалися.

Комфорт

Ви будете записані на певний час, жодних черг. Привітний персонал і приємна атмосфера змінять ваше уявлення про відвідування лікарів на краще.

Спеціалісти

Невролог Ганна Жилінська

Жилінська Ганна Вадимівна

Лікар-невролог вищої категорії. Кандидат медичних наук. Стаж роботи – 23 роки. Учасник Асоціації клінічних нейрофізіологів України.

Невролог Цапкіна Соф'я

Цапкіна Соф’я Сергіївна

Невролог, лікар ультразвукової діагностики. Закінчила Одеський національний медичний університет. Член Європейської Академії Неврології (EAN).

Відгуки

Залиште відгук про ваш досвід відвідування даного спеціаліста.

Лілія

Невропатолог Жилінська Анна – це немов зіронька на світилі неврології! Лікар невролог найвищої кваліфікації, дуже досвідчена і дуже досвідчена, кваліфікована! Допомогла мені ввіднайти причини та позбавитись головного болю, що супроводжував скрізь! Теперь я неначе найщасилвіша жінка! Дякую, вельмишановна Анна Вадимівна!

Ігор

Звернувся з болями у спині. Спеціаліст допомогла,призначила ефективну терапію. Рекомендую.

Укласти декларацію ОНЛАЙН