complimed-ligo_1 >
Ваш отзыв отправлен

Гастроентерологія

Гастроентерологія

Гастроентерологія займається дослідженням органів травлення, діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту. Гастроентерологія передбачає проведення таких діагностичних досліджень, як УЗД, ендоскопічні та лабораторні дослідження.

Під час консультації лікар вивчить ваш анамнез та скарги, проведе огляд, направить на швидке обстеження ШКТ, поставить діагноз та визначить індивідуальну схему лікування. За необхідності, гастроентеролог направить на додаткові обстеження або проведе необхідне оперативне втручання. У будь-якому випадку, ви отримаєте грамотне та максимально безболісне лікування від наших фахівців.

Показання


Порушення у роботі ШКТ – це не тільки болі у животі та порушення травлення, але також і перепади настрою, занепад сил. Фахівці нашої клініки виявлять причину хвороби, призначать лікування та позбавлять вас від неприємних проявів.

Вам потрібна консультація гастроентеролога, якщо ви відчуваєте наступні симптоми:

 • — біль в животі
 • — важкість, відчуття переповненості у животі
 • — метеоризм
 • — нудоту чи блювоту
 • — печію
 • — складнощі під час прийомів їжі
 • — зниження або відсутність апетиту
 • — неприємний запах у роті
 • — наліт на язиці
 • — проблеми зі стулом, запор, діарея
 • — різке зниження або збільшення ваги та інші симптоми

Як і у випадках з іншими лікарями, завжди легше вилікувати легкі симптоми, що з’явилися у вас нещодавно, ніж запустити хворобу і вимушено проходити складне довгострокове лікування. На первинній консультації наш спеціаліст поговорить з вами, визначить проблеми та способи їх подальшого усунення.

Правильно підібрати один із методів лікування або вибудувати їхню комплексну взаємодію на шляху до одужання допоможе наш гастроентеролог. Не відкладайте консультацію у випадку, якщо відчуваєте відповідні симптоми.

Послуги та процедури

Найменування послуги Вартість
Консультація гастроентеролога 600 грн.
Вторинна консультація гастроентеролога (1 міс.) 450 грн.
Ультразвукова діагностика черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, загальна жовчна протока) 650 грн.

З чим звертатись до гастроентеролога

Гастрит

Жовчокам’яна хвороба

Дуоденіт

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба

Цироз печінки

Коліт

Метеоризм

Дисбактеріоз

Гастроентерологія у клініці Complimed

Сучасне обладнання

Передові методи діагностики у гастроентерології на високоточному сучасному медичному обладнанні. Гарантуємо точну діагностику та комплексний підхід до лікування захворювань.

Кваліфіковані лікарі

Ми залучаємо лише тих лікарів, яким би довірили своє здоров’я. Наші фахівці є експертами у своєму напрямку, що підтверджується історіями та добрими відгуками наших пацієнтів, що вилікувалися.

Комфорт

Ви будете записані на певний час, жодних черг. Привітний персонал і приємна атмосфера змінять ваше уявлення про відвідування лікарів на краще.

Відгуки

Залиште відгук про ваш досвід відвідувань цього фахівця.

Наталка

Я у захваті від даного лікаря. Шукала гастроентеролога і дивилась інформацію про різних фахівців. Уважна, доброзичлива та професійна лікарка. Призначена схема лікування спрацювала на ура! Тож дякую, дякую, дякую вам!

Христина

Надзвичайно вдячна клініці та лікарю за те, що вилікувала мене! Спеціаліст як-то кажуть від самого бога! Найкращий гастроентеролог в Одесі!

Виталий

Внимательный врач, произвела приятное впечатление. Консультацией доволен, обращусь в эту клинику снова.

Анатолий

Появились боли при приеме пищи и сразу после еды. Сначала игнорировал эти ощущения и откладывал посещение специалиста, но потом к этим симптомам добавились тошнота (особенно по утрам) и изжога. Понял, что что-то серьезное и нужно искать специалиста. По рейтингу и отзывам нашел гастроэнтеролога в Комплимед. После консультации и всех необходимых исследований определили гастрит. Прокопчук Юлия назначила лечение и составила список рекомендаций, которых придерживаюсь. Все неприятные ощущения прошли, чувствую себя хорошо.

Отзывы

Оставьте отзыв о вашем опыте посещений данного специалиста.

Укласти декларацію ОНЛАЙН