complimed-ligo_1 >
Ваш отзыв отправлен

Кардіологія

Лікар-кардіолог займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань, пов’язаних із серцем. На первинній консультації фахівець оцінить ваш анамнез, проведе огляд та призначить лікування чи направить на поглиблену діагностику. Зручність нашої клініки в тому, що деякі процедури ви зможете пройти відразу. Це, наприклад, УЗД серця, що заощадить вам час та сили. За необхідності, на повторному прийомі спеціаліст оцінить результати аналізів і процедур, зробить необхідний висновок і надасть рекомендації.

Найчастіше до кардіолога звертаються у разі, коли вже настають болючі відчуття. Однак ми радимо всім, а особливо людям, які перебувають у групі ризику, проходити періодичну консультацію у даного фахівця, оскільки будь-які хвороби серця легше та ефективніше вилікувати на початковому етапі.

Кардіологія в Одесі

Показання


Кардіологія – галузь медицини, спрямована на вивчення, діагностику та лікування серцево-судинної системи людини. Сьогодні захворюванням серця та судин відводиться одне з лідируючих місць у загальній структурі смертності населення (до 60%). При цьому спостерігається постійне зростання випадків захворювань серцево-судинної системи та їх “омолоджування”, оскільки з кожним роком хворіє все більше молодих людей.

Вам необхідна консультація кардіолога, якщо спостерігаються такі симптоми:

  • — болі або неприємні відчуття у грудній клітці
  • — сильна задишка
  • — нерегулярне серцебиття, порушення серцевого ритму
  • — аритмія
  • — нестача дихання
  • — погіршення загального самопочуття після фізичних чи емоційних навантажень
  • — є діагностовані захворювання серця (в т.ч. хронічні, вроджені)
  • — є підозри на аритмію, інфаркт міокарда, ішемічну хворобу чи інші захворювання
  • — існує високий ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи (при захворюваннях інших органів та систем, на тлі гіпертонії, при неправильному способі життя, курінні, алкоголізмі, при ускладненнях після перенесених хвороб та інфекцій, у зв’язку з віковим фактором – у жінок старше 50 та чоловіків старше 40 років
  • — призначена операція

Як і у випадку з іншими лікарями, завжди легше вилікувати легкі симптоми, що з’явилися у вас недавно, ніж запустити хворобу і вимушено проходити складне довгострокове лікування. На первинній консультації наш спеціаліст поговорить з вами, проведе діагностику, визначить проблеми та способи їх подальшого усунення.

Не відкладайте консультацію у випадку, якщо відчуваєте відповідні симптоми та відповідально ставтеся до профілактичних щорічних оглядів.

Послуги та процедури

Найменування послуги Вартість
Консультація кардіолога 600 грн.
Повторна консультація кардіолога 450 грн.
Ультразвукове дослідження серця (ехокардіографія) 750 грн.
Електрокардіограма (ЕКГ) з описом 250 грн.
ЕКГ без опису 170 грн.
опис ЕКГ 80 грн.

З чим звертатись до кардіолога

Болі у грудині, серці

Вади серцево-судинної системи

Інфаркти та передінфарктні стани

Пухлини серця

Кардити (перикардити, ендокардити тощо)

Сильна задишка

Перевірка перед майбутньою операцією

Кардіологія у клініці Complimed

Якісне обстеження

Ретельний збір анамнезу, уважний огляд із застосуванням сучасного обладнання, за необхідності – дообстеження. Ви можете бути впевнені, що ми поставимо правильний діагноз та здійснимо успішне лікування.

Досвідчені спеціалісти

Ми залучаємо лише тих лікарів, яким би довірили своє здоров’я. Наші фахівці є експертами у своєму напрямку, що підтверджується історіями та добрими відгуками наших пацієнтів, що вилікувалися.

Комфорт

Ви будете записані на певний час, жодних черг. Привітний персонал і приємна атмосфера змінять ваше уявлення про відвідування лікарів на краще.

Спеціалісти

Кардіолог Тибекіна Юлія Вікторівна

Тибекіна Юлія Вікторівна

Лікар вищої категорії, стаж роботи – 24 роки. Закінчила Одеський медичний університет у 1996р. Спеціалізація: кардіологія, ультразвукова діагностика, сімейна медицина.

Кардіолог Чернишова Наталія Володимирівна

Чернишова Наталія Володимирівна

Лікар вищої категорії, стаж роботи – 16 років. Закінчила ОНМедУ за фахом у 2008р. Спеціалізація: кардіологія, ультразвукова діагностика, терапія.

Відгуки

Залиште відгук про ваш досвід відвідувань цього фахівця.

Арина

Вроджена вада серця – це мій вирок. Спостерігаюсь вже багато років у Юлії Вікторівни – від серця раджу її як мудрішого кардіолога!

Маша

Юлія Тібекіна спостерігає мого батька після інфаркту. Важко було його виходжувати, реабілітація триває досі і батьку складно пристосуватись до змін способу життя. Проте рекомендації Тібекіної як досвідченого професіонального кардіолога допомагають, майже повернули його до здорового існування. Регулярно здійснюємо візити до неї і все чудово, жодних нарікань немає.

Олександр

Клініка Комплімед поряд з домом. Раз в півроку проходжу повну перевірку. Зокрема відвідую кардіолога,роблю екг і узі серця. Завжди все добре,лікарі та адміністратори привітні.

Укласти декларацію ОНЛАЙН