complimed-ligo_1 >
Ваш отзыв отправлен

Сімейна медицина

Сімейна медицина

На відміну від інших лікарів, які спеціалізуються на конкретному типі захворювань або певній частині тіла людини, лікарі сімейної медицини надають всебічну допомогу пацієнтам на всіх етапах життя. Вони спостерігають за здоров’ям членів вашої сім’ї (як дорослих, так і дітей), знають особливості вашого організму і приймають рішення до якого конкретно лікаря вам варто звернутися для подальшого лікування, діагностики або профілактики захворювань.

Основне завдання сімейного лікаря – забезпечити здорове життя для вас та вашої сім’ї протягом довгих років, випереджаючи можливе виникнення та розвиток захворювань.

Укласти декларацію із сімейним лікарем ви можете у нашій клініці, зв’язавшись за вказаними контактами або заповнивши форму.

Показання


Сімейна медицина передбачає звернення до багатопрофільного фахівця, який може провести комплексний огляд, призначити проведення необхідних досліджень, направити до вузьких спеціалістів, визначити ефективність лікування.

Для звернення до сімейного лікаря краще за все – укласти з ним декларацію.

Сімейний лікар збирає анамнез, проводить огляд, ставить діагноз, фіксує всю необхідну інформацію та результати аналізів, заповнюючи медичну картку пацієнта. Крім цього, фахівець сімейної медицини визначає фактори ризику та можливість розвитку хвороб у пацієнта, оформляє лікарняний лист та призначає ефективне лікування. Сімейний лікар також здійснює профілактичні огляди, контроль за станом здоров’я членів сім’ї, оформляє медичну документацію.

З появою будь-яких симптомів та погіршенням самопочуття варто звернутися до лікаря, записавшись на консультацію. На первинній консультації наш спеціаліст поговорить з вами, проведе діагностику, визначить проблеми та способи їх подальшого усунення.

Послуги та процедури

Найменування послуги Вартість
Укладання декларації з сімейним лікарем безкоштовно
Консультація сімейного лікаря (за наявності декларації) безкоштовно
Ведення сімейними лікарями/терапевтами пацієнтів із хронічними захворюваннями (за наявності декларації) безкоштовно
Аналізи та дослідження на рівні первинної медицини (за наявності декларації) безкоштовно
Медичні довідки (за наявності декларації) безкоштовно
Направлення до спеціалістів вторинної і третинної допомоги (за наявності декларації) безкоштовно
Консультація лікаря сімейної медицини 600 грн.
Повторна консультація лікаря сімейної медицини 450 грн.

З чим звертатись до сімейного лікаря

Будь-які нездужання

Застуда, ГРВІ

Захворювання дихальної системи

Захворювання серцево-судинної системи

Захворювання шлунково-кишкового тракту

Захворювання органів сечовивідної системи

Порушення обміну речовин

Направлення на обстеження, а також до вузьких спеціалістів

Первинне повне обстеження

Щорічна діагностика, профілактичні огляди

Сімейна медицина у клініці Complimed

Досвідчені спеціалісти

Ми залучаємо лише тих лікарів, яким би довірили своє здоров’я. Наші фахівці є експертами у своєму напрямку, що підтверджується історіями та добрими відгуками наших пацієнтів, що вилікувалися.

Якісне комплексне обстеження

Збір анамнезу, загальний огляд, проведення необхідної діагностики та аналізів. Ви можете бути впевнені, що ми поставимо правильний діагноз та здійснимо успішне лікування.

Комфорт

Ви будете записані на певний час, жодних черг. Привітний персонал і приємна атмосфера змінять ваше уявлення про відвідування лікарів на краще.

Спеціалісти

Сімейний лікар Столяр Інна Миколаївна

СТОЛЯР ІННА МИКОЛАЇВНА

Лікар загальної практики сімейної медицини вищої категорії. Стаж роботи – 20 років. Закінчила Одеський державний медичний університет у 2000 р. Регулярно бере участь у конференціях та тренінгах у рамках безперервного медичного навчання. Член Асоціації сімейних лікарів та Асоціації педіатрів.

Сімейний лікар Зайцева Олена Олександрівна

Зайцева Олена Олександрівна

Лікар загальної практики сімейної медицини вищої категорії. Стаж роботи – 33 роки. Закінчила Одеський державний медичний університет у 1998 р. Регулярно бере участь у конференціях та тренінгах у рамках безперервного медичного навчання. Член Асоціації гепатологів та гастроентерологів

Сімейний лікар Фрасинюк Олена Ігорівна

ФРАСИНЮК ОЛЕНА ІГОРІВНА

Сімейний лікар першої категорії зі стажем роботи – 11 років. Закінчила Одеський державний медичний університет у 2008 р. Постійно підвищує свій рівень кваліфікації, а також є членом: Академії Превентивної та Антіейджинг медицини, ESC (Європейського товариства кардіологів).

Сімейний лікар Світлична Олеся Сергіївна

СВІТЛИЧНА ОЛЕСЯ СЕРГІЇВНА

Лікар загальної практики сімейної медицини першої категорії зі стажем роботи – 12 років. Закінчила Одеський державний медичний університет у 2007 р. Регулярно відвідує семінари, проходить вебінари, тренінги за напрямом сімейної медицини.

Сімейний лікар Ігнатенко Ганна Дмитрівна

ІГНАТЕНКО ГАННА ДМИТРІВНА

Сімейний лікар вищої категорії. Стаж роботи – 19 років. Закінчила Одеський державний медичний університет у 2002 р. Є членом Асоціації сімейних лікарів, постійно підвищує свою кваліфікацію.

Відгуки

Залиште відгук про ваш досвід відвідувань цього фахівця.

Аня

користуюся послугами клініки вже пів року. при кожному зверненні лікар проводить огляд, збирає анамнез, питає про найменші подробиці симптомів. Ставлення до пацієнтів та обслуговування тут – на найвищому рівні.

Мирослав

Вже майже рік, як ми всією родиною заключили декларацію з лікарем сімейної медицини клініки Сomplimed. Зручне місце розтшування, кваліфіковані та приємні лікарі, сучасне обладнання. Ми в захваті від цього мед закладу, тому радимо його й іншим.

Олег

Сімейний лікар тут топ ?

Ніна

Нещодавно переїхала до Одеси тож з вибором сімейного лікаря виникли певні труднощі та сумніви. За рекомендацією знайомого уклала декларацію з лікарем сімейної медицини саме тут у приватній клініці Complimed. Що можу сказати – лікар завжди проконсультує, дасть пораду щодо лікування. Справжній ангел-охоронець для всієї сімї!

Наталя

Уклала декларацію з Інною Миколаївною, оскільки мала нагоду оцінити її розсудливість, турботу і піклування, доброту. Надзвичайно приємна людина з якою приємно спілкуватись.

Оксана

Обожнюю Столяр Інну Миколаївну. Мабуть найкращий сімейний лікар у місті Одеса!

Іван

Уклав декларацію з Ігнатенко Анною Дмитрівною і приходив вже 3 рази до неї (так склалося). Завжди у гарному гуморі,дає дієві рекомендації і лікування допомагає швидко повернутись до тями і до роботи. Дякую лікарю.

Катерина

Чудові лікарі працюють! Один краще за іншого! Спостерігаю що клініка розвивається і зявляються нові сімейні лікарі. Я уклала декларацію зі Столяр Інною Миколаївною ще рік тому а ось донька та син нещодавно це зробили (доньці сподобалась Фрасинюк Олена Ігорівна, з нею і уклала).

Укласти декларацію ОНЛАЙН