complimed-ligo_1 >
Ваш отзыв отправлен

Гінекологія

Гінекологія

Гінекологія – це напрямок медицини, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань жіночої репродуктивної системи. Включаючи планування вагітності та пологів, проблеми з менструацією та фертильністю, інфекції, що передаються статевим шляхом, гормональні порушення та інші. Під час первинної консультації фахівець проведе необхідний огляд, вивчить ваш анамнез та призначить необхідне лікування або направить на подальші діагностичні процедури.

Навіть якщо ви почуваєтеся добре, не потрібно відмовлятися від обов’язкового регулярного гінекологічного обстеження (хоча б раз на рік). Саме воно дозволить вам виявити на ранньому етапі проблеми статевої системи. Гінеколог також дасть відповіді на будь-які питання, пов’язані з репродуктивною системою жіночого організму.

Показання


Жіноче здоров’я – делікатна тема. Навіть легке нездужання здатне позбавити спокою представницю прекрасної статі. На жаль, в даний час виділено велику кількість різних гінекологічних захворювань, які виявляються больовими відчуттями, порушеннями циклу та нехарактерними виділеннями. Деякі з патологій зовсім не мають чіткої симптоматики. Тому для своєчасного виявлення та якісної терапії жінці слід звернутися до досвідченого гінеколога при перших ознаках захворювань. Фахівці нашої клініки встановлять причину нездужання, призначать ефективне лікування та позбавлять вас неприємних проявів.

Вам необхідна консультація гінеколога, якщо спостерігаються такі симптоми:

  • — постійні больові відчуття
  • — нерегулярний цикл
  • — нехарактерні виділення
  • — свербіння, печіння
  • — сухість
  • — гормональні збої
  • — порушення репродуктивної функції
  • — ускладнена вагітність
  • — порушення роботи залоз внутрішної секреції

Як і у випадках з іншими лікарями, завжди легше вилікувати легкі симптоми, що з’явилися у вас нещодавно, ніж запустити хворобу і вимушено проходити складне довгострокове лікування. На первинній консультації наш спеціаліст поговорить з вами, визначить проблеми та способи їх подальшого усунення.

Не відкладайте консультацію у випадку, якщо відчуваєте відповідні симптоми та відповідально ставтеся до профілактичних щорічних оглядів.

Послуги та процедури

Найменування послуги Вартість
Консультація гінеколога 650 грн.
Повторна консультація із призначенням курсу лікування 500 грн.
Повторна консультація-контроль гінеколога від 300 грн.
Цитологічне дослідження 250 грн.
Введення ВМС (без вартості ВМС) 1500 грн.
Видалення ВМС 1000 грн.
Кольпоскопія 550 грн.
Лікування патології шийки матки радіохвильвоим методом 3500 грн.
Видалення папілом радіохірургічним методом (І категорія складності) 600 грн.
Видалення папілом радіохірургічним методом (ІІ категорія складності) 1800 грн
Видалення папілом радіохірургічним методом (ІІІ категорія складності) 4200 грн
УЗД малого тазу (матка, маткові труби та яєчники) 600 грн.
УЗД молочних залоз 500 грн.

З чим звертатись до гінеколога

Біль

Порушення менструального циклу

Свербіж і печіння

Різноманітні нехарактерні виділення

Пухлинні новоутворення

Сухість

Сифіліс

Інфекційні захворювання

Вагітність або проблеми з зачаттям

Гінекологія у клініці Complimed

Досвідчені спеціалісти

Ми залучаємо лише тих лікарів, яким би довірили своє здоров’я. Наші фахівці є експертами у своєму напрямку, що підтверджується історіями та добрими відгуками наших пацієнтів, що вилікувалися.

Якісне обстеження

Збір анамнезу, загальний огляд, огляд на гінекологічному кріслі, лабораторні дослідження та інструментальна діагностика – ви можете бути впевнені, що ми поставимо правильний діагноз та здійснимо успішне лікування.

Комфорт

Ви будете записані на певний час, жодних черг. Привітний персонал і приємна атмосфера змінять ваше уявлення про відвідування лікарів на краще.

Спеціалісти

ГЛУХОВА ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА

Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Стаж роботи – 13 років. Спеціалізація: кольпоскопічна діагностика та лікування патології шийки матки. З 2014р. – член Асоціації акушер-гінекологів України, з 2019р. – член УАКЦП.

ОСИПОВА ІРИНА ВІКТОРІВНА

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Стаж практичної діяльності – 34 роки. Спеціалізується на діагностиці, профілактиці та консервативній терапії гінекологічної патології.

МАСЕНКО НАТАЛЯ АНАТОЛІЇВНА

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Стаж практичної діяльності – 24 роки. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років. Виконує діагностичні процедури.

КОЖАКОВА НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА

Лікар вищої категорії. Стаж роботи – 13 років. Закінчила Одеський державний медичний університет у 2002 році. Спеціалізація: ультразвукова діагностика, гінекологія. Виконує: УЗД органів малого тазу у жінок, УЗД молочних залоз.

Відгуки

Залиште відгук про ваш досвід відвідувань цього фахівця.

Зоряна

Зіткнулась з порушенням циклу менструації. Спочатку навіть не звернула на це увагу але на третій місяць усвідомила. Були й затримки місячних,й подвійні кроваві виділення протягом одного місяця. Я нервувала через це – жах простто. Шкодую лише,що звернулася не одразу, а приблизно через місяців пять-шість – згаяла багато часу. Але Осипова Ірина допомогла мені! Це був складний для мене курс лікування,все повернулось до норми не швидко,але ми виявили та здолали проблему! Дякую гінекологу та всьому дбайливому персоналу клініки!

Марія

Раджу всім свого гінеколога Глухову ВІкторію Сергіївну. Вона крутий лікар. Розумна, приємна, добра.

Мар’яна

Гінекологу потрібно довіряти – Ірині Вікторовні довіряю повністю. Ще давно прийшла до неї на первинну консультацію і так і залишилась вірною пацієнткою.

Оля

До 25 років відчувала страх перед гінекологами… Впливав негативний досвід у минулому. Постійно відчувала страх, соромилась, почувалась надзвичайно некомфортно. Чеерез це уникала планових оглядів навіть коли була обула об’єктивна потреба. Щиро дякую гінекологу Глуховій що допомгла здолати цей бар’єр і перестати боятися на прийомі у гінеколога. Дякую безмежно! Ви – найчутливіший, тактовний лікар! Викликаєте довіру та не підводите, допомагаєте!

Анна

Подобається клініка Комплімед. Тут усі спеціалісти чудові. По гінекології регулярно звертаюсь: кожні 4 місяці ходжу на консультацію до акушера-гінеколога, а також роблю узі органів малого тазу і узі грудей у Кожакової.

Олена

Мала проблеми із зачаттям дитини. Мабуть це одна з найгірших проблем з якою може стикнутись молода дівчина. Аналізи щоразу демонстрували гарні результати та норму – але вагітніссть не наступала. Ох скільки лікарів і клінік я обійшла, знайомств підняла задля спроб завагітніти. Пройшло 1,5 роки і ми з чоловіком вирішили, що накопичимо грошей і вирушимо на лікування до клініки у Німеччині. Прийнявши рішення – обидва розслабилися. ПІСЛЯ ЦЬОГО Я МАЙЖЕ ОДРАЗУ ЗАВАГІТНІЛА! Саме про це мені говорила Ірина Вікторівна – що зі мною все добре, не потрібно панікувати, багато залежить від психічного стану, а зі здоров’ям по частині жіночого здоров’я все гарно. Скільки грошей і нервових клітин могли зберегти. Але головне, що нині я на 8 місяці та щасливаааа)) Дякую вам Ірина Вікторівна Осіпова за терпіння! Рекомендую її як лікаря, що не стане призначати зайвих ліків, аналізів, витягувати гроші. Дуже порядна людина і гінеколог із великою кваліфікацією!

Отзывы

Оставьте отзыв о вашем опыте посещений данного специалиста.

Укласти декларацію ОНЛАЙН