Ваш отзыв отправлен

ТЕСТУВАННЯ НА КОРОНАВІРУС COVID-19

Тест на коронавірус методом

ПЛР в Одесі

У нас в клініці ви можете у комфортних умовах скласти тест на наявність коронавірусної інфекції SARS-CoV-2, збудника COVID-19, методом ПЛР. При цьому ви будете записані на визначений час та уникнете контактів з іншими людьми, з підозрою на коронавірус.

– Вартість тесту – 750 грн

– Результат того ж дня

– Довідка про тестування українською та англійською мовами (для виїзду за кордон)

Як проводиться тест на COVID-19

ПЛР-тест є найточнішим на цей час методом визначення наявності у людини коронавірусної інфекції. Він виявляє вірус COVID-19, а не досліджує непрямі ознаки його присутності в організмі (наявність антитіл). Це дозволяє поставити точний діагноз, навіть за відсутності видимих ​​симптомів перебігу хвороби, наприклад, при недавніх контактах із хворими людьми.

У чому відмінність ПЛР та ІФА тестування?
ПЛР-тест безпосередньо виявляє вірус в організмі навіть на ранніх стадіях, коли до нього ще не виробили антитіла. Правдивість такого методу набагато вища. ІФА-тест визначає наявність імунної відповіді на вірус та є вторинною ознакою наявності вірусу в організмі або одужання людини. Позитивний результат ІФА-тесту означає лише те, що людина має імунітет до даного типу вірусу.

Забір матеріалу для аналізу проводиться шляхом мазка з носа та зіва людини. Процедура відбувається в окремому кабінеті, призначеному для цих цілей. Лікар одягнений у засоби індивідуального захисту. Перед процедурою ви не контактуєте з іншими людьми, які також прийшли для проходження процедури. Це убезпечить вас від можливого зараження. Усі аналізи здаються лише у строго призначений час кожного пацієнта, що дозволяє забезпечити необхідний рівень безпеки. Сама процедура триває кілька хвилин.

Навіщо потрібно проходити ПЛР-тест

Часто коронавірус проходить у безсимптомній формі, або навпаки, супроводжується симптомами, які схожі на перебіг інших інфекцій. Для того, щоб точно поставити діагноз, тим самим убезпечивши себе та оточення, потрібно пройти ПЛР-тестування. Його результати найточніше покажуть у вас наявність або відсутність вірусу COVID-19.

Також рекомендуємо пройти тестування при контакті з людьми, у яких було підтверджено наявність коронавірусної інфекції.

Окрім цього ще є випадки, коли певним категоріям людей законодавчо необхідно проходити таке тестування. Наприклад, для в’їзду до певних країн. Для цього ми надаємо довідку про результати тесту двома мовами — українською та англійською.

Підготовка до здачі тесту

Оптимально взяття мазка для теста проводити вранці. Але, за дотримання всіх умов, ця вимога необов’язкова.

Перед взяттям проби не рекомендується:

– за 4 години вживати їжу, пити, жувати жувальну гумку

– за 3 години палити

— за 6 годин використовувати препарати для лікування патології ротоглотки, методом введення яких є розсмоктування або зрошення ротової порожнини.

Докладніше у статті «Як пройти тестування на коронавірус»

За яких симптомів потрібно пройти тестування


Підвищена температура

Сильна слабкість та стомлюваність

Втрата нюху

Втрата смакових відчуттів

Утруднене дихання

Больові відчуття

Біль у горлі та сухий кашель

Записатися на тест

Найменування послуги Вартість
ПЛР-тест на SARS-CoV-2 з результатом того ж дня 750 грн.

Тестування на COVID-19 у Complimed

Безпека

Запис на визначений час і відсутність черг дозволяють уникнути контакту з потенційно інфікованими людьми.

Оперативність

Швидке тестування (займає до 15 хвилин) та результат вже наступного робочого дня.

ПЛР-тест вдома

Спеціальна послуга від клініки – проходження тестування вдома. Організуємо виїзний тест і вам навіть не доведеться виходити з дому.

Розумна ціна

Вартість проходження тесту з отриманням результату двома мовами – 750 грн.

Сучасні технології

Передові методи діагностики на сучасному високоточному медичному обладнанні.

Комфорт

Сучасна клініка, привітний уважний персонал і приємна атмосфера.

Відгуки

Залиште відгук про ваш досвід проходження тестування.

Володя

Регулярно езжу в командировки по 5 раз в месяц, иногда до 7. Всегда сдаю здесь тест на корону, на следующий день получаю результат и справку на англ для вылета. Все ок, ребята крутые.

Татьяна

Пришла по записи и прошла тестирование на ковид за 10 минут. Персонал был предельно внимателен и соблюдал все меры безопасности.

Ирина

Нужно было срочно пройти тест на коронавирус перед вылетом в Стамбул. Быстро сдала тест и получила справку на следующий день, хотя очень переживала, что не успею сделать. Удобно, что сразу делают на двух языках, это пригодилось.

Иван

Сдал пцр тест без задержек, очень быстро. К сожалению тест оказался положительным и пришлось сидеть на карантине. Но повезло, никто из близких и знакомых не заболел.

Яна

На работе всем велели сдать тест на корону. Сдавала здесь и могу сказать только хорошее. Не получилось забрать результаты сразу и позвонила в клинику. Понравилось, что они сообщили результат теста по телефону, чтобы я не переживала и не изводила себя. Также отправили его мне в мессенджер и я смогла показать начальству. Вошли в мое положение. Большое спасибо!

Оксана

Отличное обслуживание! Тест на Covid-19 сдала быстро и безболезненно. Пришла в клинику немного раньше и оценила работу сотрудников. Внимательная администратор. Всё чётко, с соблюдением безопасности. Точно приду сюда снова после нового года, запишусь на консультацию.

Даня

Нашел возможность сдать тест возле работы, не хотелось ехать далеко в другую клинику. Заценил локацию. В Комплимед никогда не ходил, был интересен уровень места. В итоге получил крутое быстрое обслуживание. Поставил бы лайк, но такой функции нет.

Олександра

Мала три відрядження за кордон і кожного разу необхідно було зробити тест. Найважливішим було отримати швидкий результат і також довідку для вильоту. Complimed одразу надає довідку на англіській, що дууууже зручно і позбавляє від зайвих труднощів і клопоту.

Инна

Уже обращалась в Complimed и имею положительный опыт лечения здесь. Долгое время сомневалась проходить тестирование на коронавирус или ставить вакцину, однако обстоятельства вынудили сдать пцр. После недолгих размышлений, обратилась именно в Complimed. Это было абсолютно правильным решением: сервис на высоте, как и всегда, прохождение теста заняло меньше 15 минут (что, несомненно, является огромным плюсом в копилку клиники), результат забрала на следующий день.

Валентина

Появились симптомы и я сильно испугалась. За это время начиталась много страшилок и ужасов, историй про осложнения. Поэтому было страшно откладывать и сразу пошли сдавать тест всей семьей. Слава богу пришли отрицательные результаты. Через 4 дня сдала повторно и тоже отрицательный. Оказалось, что просто простуда.

Катя

Мама заставила пройти пцр тестирование и меня, и сестру. Нашли клинику Комплимед по месторасположению. Привлекло обещание быстрого результата и цена устроила, у других было дороже. Клиника понравилась, всё организованно и быстро, никаких задержек, строго по записи.

Укласти декларацію ОНЛАЙН