Плазмоліфтинг – що це, для чого потрібно, як проходить процедура
25.06.2024
Всі ми хочемо виглядати здорово та молодо, проте вік рано чи пізно бере своє. Проте сучасна косметологія пропонує цілу низку омолоджувальних процедур. Одну з таких ми детально розглянемо сьогодні.
Що таке плазмоліфтинг
Плазмоліфтинг – це метод косметичної хірургії, який передбачає введення під шкіру збагаченої тромбоцитами плазми крові пацієнта шляхом ін’єкції. У свою чергу, це активізує регенеративні процеси, що сприяє позитивним зовнішнім змінам.
Механізм дії плазмоліфтингу
Секрет такого способу регенерації клітин полягає у використанні тромбоцитарної аутоплазми (ТАП), склад якої багатий на амінокислоти, мінеральні елементи (кальцій, залізо, цинк, магній, калій тощо) та вітаміни групи A, B, C, D, E , K, що сприяють життєдіяльності клітин. Природність компонентів такої плазми забезпечує легкість перебігу відновлювальних процесів без алергічних реакцій та періоду реабілітації.
На практиці механізм впливу плазмоліфтингу проявляється таким чином: введення ТАП у необхідну ділянку викликає процес адгезії тромбоцитів, що призводить до вивільнення факторів росту з альфа гранул, що насичують пошкоджене місце, як при нормальному захисному фізіологічному процесі організму.
Як проходить процедура
Суть та методика процедури плазмоліфтингу полягає у процесі центрифугування крові пацієнта для відділення з неї еритроцитів. Буквально через 10-15 хвилин косметолог отримує готову до використання аутоплазму, яка вводиться папульним методом чи тонкою голкою. До проведення ін’єкції шкіра пацієнта обробляється спеціальним кремом, що анестезує.
Виходячи зі ступеня пошкодженості клітин та початкового стану шкіри, косметолог індивідуально підбирає курс лікування плазмоліфтингом для кожного клієнта. Щоб підтримувати покращений стан клітин, рекомендується повторювати процедуру хоча б один раз (а краще двічі) на рік.
Показання
Сучасна косметологія виділяє такі процедури та випадки, при яких їх використання просто необхідне:
- плазмоліфтинг волосся при алопеції – погіршення стану та його випадання;
- плазмоліфтинг живота, грудей, ніг, шиї від рубців – поява розтяжок та рубців на шкірі;
- плазмоліфтинг при акні (від прищів) – утворення акне та постакне;
- плазмоліфтинг обличчя – поява “втомленого” (сірого) кольору, його в’ялість, погіршення овалу, втрата пружності шкіри;
- плазмоліфтинг під очі – поява вікових складок на шкірі, помітні мімічні зморшки;
- плазмоліфтинг від пігментних плям – при небажаній пігментації шкіри.
Крім цих методів, процедура широко застосовується у лікуванні ожиріння та целюліту.
Протипоказання
До протипоказань до застосування плазмоліфтингу відноситься наявність у пацієнта таких патологій:
- Захворювання підшлункової залози та нирок.
- Гепатит.
- Онкологія.
- Захворювання та порушення згортання крові.
- Цукровий діабет.
- Гнійно-інфекційні захворювання шкіри.
Саме тому дуже важливо до процедури пройти консультацію косметолога у комплексній клініці Complimed.
Поєднання з іншими косметологічними процедурами
Більш комплексного результату для вашої шкіри можна досягти, поєднуючи плазмоліфтинг з наступними процедурами:
- радіохвильовий ліфтинг-спільно апаратна та ін’єкційна методика зроблять обличчя більш привабливим і молодим;
- контурна пластика – прискорення процесів регенерації тканин, прибирання зморшок, заповнення втрачених обсягів та покращення якості шкіри;
- фотоомолодження – отримання більш яскраво вираженого ефекту омолоджування і нормалізація роботи обмінних процесів;
- хімічні пілінги – додатковий омолоджуючий ефект;
- мезоніті (тредліфтинг) – збільшення ефекту омолодження обличчя та швидкості відновлення шкіри;
- лазерна терапія – ефект від лазерної терапії стає більш помітним та вираженим;
- біоревіталізація – більш виражений та довгостроковий ефект омолодження тіла та обличчя.
Ефект від плазмоліфтингу
Ефект від плазмоліфтингу виражається такими проявами:
- Підтягує ефект (ліфтинг). Насичення та оновлення шкіри клітин вологою, підтягування овалу обличчя.
- Поліпшення трофіки шкіри. Придбання свіжого та здорового виду за рахунок посиленого процесу кровообігу в дермі.
- Зменшення фоточутливості шкіри. Завдяки посиленню метаболізму клітин вирівнюється колір обличчя та покращується зовнішній вигляд.
- Зволожуючий ефект. Запобігання запаленню, подразненню, сухості та стягнутості шкіри завдяки можливості клітин утримувати більше вологи.
- Захисний ефект. Посилення захисного бар’єру проти зовнішніх факторів, що негативно впливають на шкіру — наслідків прийому сильних лікарських препаратів, сонячного світла та іншого шкідливого ультрафіолету, перепаду температур.
- Омолоджуючий ефект. Видалення відмерлих клітин, утворення нових та активізація гена, що уповільнює їх старіння.
Последние новости
Що таке біологічна терапія? Біологічна терапія — це метод лікування, який полягає у застосуванні лікарських засобів, створених із використанням живих організмів або їхніх компонентів. На відміну від традиційних медикаментів, які здебільшого мають хімічне походження, біологічні препарати розробляються з урахуванням механізмів розвитку хвороби на клітинному рівні, тому впливають на конкретні ланки патологічного процесу. Для кого ця […]
Дуоденіт є одним із поширених захворювань травної системи, яке часто супроводжується іншими патологіями шлунково-кишкового тракту. Згідно з дослідженнями, близько 15-20% населення планети страждає від різних форм запалення дванадцятипалої кишки. Своєчасне виявлення цієї патології та правильно підібране лікування дуоденіту дозволяють уникнути серйозних ускладнень та покращити якість життя пацієнта. Що таке дуоденіт? Дуоденіт — це запальний процес, […]
Сьогодні пацієнтів з діагнозом гастрит можна зустріти значно частіше, ніж протягом останніх 5 років. Виною тому сучасний спосіб життя і темпи урбанізації, що дало змогу «омолодити» середній вік хвороби до 18-35 років. Ба більше, останнім часом захворювання стало серйозно прогресувати навіть у дітей віком від 8 до 13 років. Розберімося, що таке гастрит, який він […]
Панічні атаки – це раптові епізоди сильного страху, які можуть виникнути навіть без очевидної причини. Вони супроводжуються фізичними та емоційними симптомами та впливають на якість життя людини. У цій статті ми розглянемо основні причини виникнення панічних атак, та як їм запобігти. Що таке панічна атака? Панічна атака є нападом інтенсивного страху, дискомфорту, що супроводжується сильними […]
Підвищений рівень холестерину є поширеною причиною серцево-судинних захворювань. В сьогоднішньому матеріалі розповімо про фактори ризику, на які ознаки високого холестерину необхідно звернути увагу, та розберемо, що яку роль виконує холестерин в людському організмі. Що таке холестерин? Холестерин є органічною речовиною, яка належить до групи ліпідів. Це – життєво необхідний компонент для нормального функціонування організму. Холестерин […]