complimed-ligo_1 >
Ваш отзыв отправлен

Плазмоліфтинг – що це, для чого потрібно, як проходить процедура

25.06.2024

Всі ми хочемо виглядати здорово та молодо, проте вік рано чи пізно бере своє. Проте сучасна косметологія пропонує цілу низку омолоджувальних процедур. Одну з таких ми детально розглянемо сьогодні.

Що таке плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг – це метод косметичної хірургії, який передбачає введення під шкіру збагаченої тромбоцитами плазми крові пацієнта шляхом ін’єкції. У свою чергу, це активізує регенеративні процеси, що сприяє позитивним зовнішнім змінам.

Механізм дії плазмоліфтингу

Секрет такого способу регенерації клітин полягає у використанні тромбоцитарної аутоплазми (ТАП), склад якої багатий на амінокислоти, мінеральні елементи (кальцій, залізо, цинк, магній, калій тощо) та вітаміни групи A, B, C, D, E , K, що сприяють життєдіяльності клітин. Природність компонентів такої плазми забезпечує легкість перебігу відновлювальних процесів без алергічних реакцій та періоду реабілітації.

На практиці механізм впливу плазмоліфтингу проявляється таким чином: введення ТАП у необхідну ділянку викликає процес адгезії тромбоцитів, що призводить до вивільнення факторів росту з альфа гранул, що насичують пошкоджене місце, як при нормальному захисному фізіологічному процесі організму.

Як проходить процедура

Суть та методика процедури плазмоліфтингу полягає у процесі центрифугування крові пацієнта для відділення з неї еритроцитів. Буквально через 10-15 хвилин косметолог отримує готову до використання аутоплазму, яка вводиться папульним методом чи тонкою голкою. До проведення ін’єкції шкіра пацієнта обробляється спеціальним кремом, що анестезує.

Виходячи зі ступеня пошкодженості клітин та початкового стану шкіри, косметолог індивідуально підбирає курс лікування плазмоліфтингом для кожного клієнта. Щоб підтримувати покращений стан клітин, рекомендується повторювати процедуру хоча б один раз (а краще двічі) на рік.

Показання

Сучасна косметологія виділяє такі процедури та випадки, при яких їх використання просто необхідне:

  • плазмоліфтинг волосся при алопеції – погіршення стану та його випадання;
  • плазмоліфтинг живота, грудей, ніг, шиї від рубців – поява розтяжок та рубців на шкірі;
  • плазмоліфтинг при акні (від прищів) – утворення акне та постакне;
  • плазмоліфтинг обличчя – поява “втомленого” (сірого) кольору, його в’ялість, погіршення овалу, втрата пружності шкіри;
  • плазмоліфтинг під очі – поява вікових складок на шкірі, помітні мімічні зморшки;
  • плазмоліфтинг від пігментних плям – при небажаній пігментації шкіри.

Крім цих методів, процедура широко застосовується у лікуванні ожиріння та целюліту.

Протипоказання

До протипоказань до застосування плазмоліфтингу відноситься наявність у пацієнта таких патологій:

  • Захворювання підшлункової залози та нирок.
  • Гепатит.
  • Онкологія.
  • Захворювання та порушення згортання крові.
  • Цукровий діабет.
  • Гнійно-інфекційні захворювання шкіри.

Саме тому дуже важливо до процедури пройти консультацію косметолога у комплексній клініці Complimed.

Поєднання з іншими косметологічними процедурами

Більш комплексного результату для вашої шкіри можна досягти, поєднуючи плазмоліфтинг з наступними процедурами:

  • радіохвильовий ліфтинг-спільно апаратна та ін’єкційна методика зроблять обличчя більш привабливим і молодим;
  • контурна пластика – прискорення процесів регенерації тканин, прибирання зморшок, заповнення втрачених обсягів та покращення якості шкіри;
  • фотоомолодження – отримання більш яскраво вираженого ефекту омолоджування і нормалізація роботи обмінних процесів;
  • хімічні пілінги – додатковий омолоджуючий ефект;
  • мезоніті (тредліфтинг) – збільшення ефекту омолодження обличчя та швидкості відновлення шкіри;
  • лазерна терапія – ефект від лазерної терапії стає більш помітним та вираженим;
  • біоревіталізація – більш виражений та довгостроковий ефект омолодження тіла та обличчя.

Ефект від плазмоліфтингу

Ефект від плазмоліфтингу виражається такими проявами:

  1. Підтягує ефект (ліфтинг). Насичення та оновлення шкіри клітин вологою, підтягування овалу обличчя.
  2. Поліпшення трофіки шкіри. Придбання свіжого та здорового виду за рахунок посиленого процесу кровообігу в дермі.
  3. Зменшення фоточутливості шкіри. Завдяки посиленню метаболізму клітин вирівнюється колір обличчя та покращується зовнішній вигляд.
  4. Зволожуючий ефект. Запобігання запаленню, подразненню, сухості та стягнутості шкіри завдяки можливості клітин утримувати більше вологи.
  5. Захисний ефект. Посилення захисного бар’єру проти зовнішніх факторів, що негативно впливають на шкіру — наслідків прийому сильних лікарських препаратів, сонячного світла та іншого шкідливого ультрафіолету, перепаду температур.
  6. Омолоджуючий ефект. Видалення відмерлих клітин, утворення нових та активізація гена, що уповільнює їх старіння.

Последние новости

21.11.2024Запалення яєчника: що викликає та як його лікувати

Яєчники – це парні статеві залози, які є найважливішою частиною жіночої репродуктивної системи. Вони розташовані в порожнині малого таза з обох боків від матки та мають мигдалеподібну форму. Розмір кожного яєчника в нормі становить приблизно 3-5 см у довжину. Ці органи виконують дві життєво важливі функції: виробляють жіночі статеві гормони (естрогени та прогестерон) та яйцеклітини, […]

21.11.2024Передвісники пологів: що сигналізує про початок

Наближення пологів — надзвичайно важливий період у житті вагітної жінки, сповнений хвилювань, очікувань та фізіологічних змін. Передвісники пологів — це унікальний комплекс сигналів, які організм надсилає напередодні народження дитини. Розуміння особливостей третього триместру вагітності допоможе майбутній мамі підготуватися до одного з найважливіших моментів у її житті. Що таке передвісники пологів? Передвісники пологів — це комплексні […]

21.11.2024Бородавки на шкірі: чому вони з’являються?

Що таке бородавки? Бородавки — це доброякісні шкірні утворення, що розвиваються внаслідок присутності в організмі вірусу папіломи людини (ВПЛ). Вони можуть з’являтися на різних ділянках тіла, найчастіше на руках, ногах, обличчі та статевих органах. Мають різноманітні форми та розміри — від невеликих плоских до великих вузлуватих. Бородавки характеризуються шорсткою, бородавчастою поверхнею і зазвичай не викликають […]

21.11.2024Артеріальний тиск: норми та можливі відхилення

Артеріальний тиск — це сила, з якою кров тисне на стінки артерій під час скорочення та розслаблення серця. Він є одним з основних показників стану серцево-судинної системи та здоров’я людини загалом.. Показники артеріального тиску Артеріальний тиск складається з двох основних показників — систолічного (максимальний тиск, який виникає під час скорочення серця) та діастолічного тиску (мінімальний […]

01.11.2024Нетримання у жінок: причини, симптоми та лікування

Нетримання сечі – це поширена хвороба, з якою стикається велика кількість жінок (рідше – чоловіків). Систематичне ігнорування симптомів захворювання може призвести до складних наслідків цієї хвороби. Аби попередити ускладнення та запобігти розвитку хвороби, необхідно ознайомитися із симптомами, а також обрати із лікарем правильну стратегію лікування.  Під нетриманням (інконтиненцією) розуміють мимовільне виділення сечі з сечовивідного каналу. […]

Укласти декларацію ОНЛАЙН